O.S.E.K.K. – H.W.B.F. – Αθήνα, 19 Μαΐου 2003

9ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ

13η αγωνιστική

Α’ Εθνική κατηγορία

ΠΑΣΚΑ Ελληνικά Πετρέλαια- Κένταυρος 58-27 (36-15) Διαιτητές: Παπαφωτίου-Ντάβαρης

ΠΑΣΚΑ Ελληνικά Πετρέλαια (Τζανόπουλος): Αθανασόπουλος 6, Σγαρδέλης 14, Εχλερτ 2, Γκόρος 6, Χαλδαίος 2, Βάσης 10, Ντομτζιόνι 18, Κωνσταντάγκας, Σιάχος


Κένταυρος (Χατζούδη):

Δημητριάδης 3, Μαλτάς 8, Τσιντάρης 6, Σπυρολάρης 10, Χρυσοβέργης, Κιουπρούλης

Ιρις Καβάλα-Θεσσαλός 24-52 (14-25) Διαιτητές: Τουμανίδης-Ασλανίδης

Ιρις Καβάλα (Κουντουράς): Αράπογλου 14, Κουβάτσιος 6, Κονσούλας 4, Κυριακίδης, Βιζικίδης, Μουρατίδης


Θεσσαλός (Ζαραγκότας):

Ζαραγκότας 18, Τσιονάρας 17, Παπαευθυμίου 9, Μάλτας 6, Καλαϊτζίδης 2, Τζήκας, Οικονόμου

Γυμν. Εν. Τρικάλων Αστέρας-Πτολεμαίος TOTTIS 21-87 (8-49) Διαιτητές: Ράγκος-Χλωρός

Γυμν. Εν. Τρικάλων Αστέρας (Χατζής): Καραμπίνας, Τσιούκας 3, Μανώλης 2, Μπλιάμπλιας 4, Τάκης, Κεφαλάς, Τζιμόπουλος 12


Πτολεμαίος TOTTIS (Μπόμπορας):

Καλύβας, Ιωαννίδης, Γιοβάνοβιτς 44, Χατζόπουλος 7, Μαλακόζης 2, Αντωνόπουλος 4, Σιώψης 11, Πετράκης, Μουγιεζίνοβιτς 2, Χατζησάββας 4, Μπόμπορας, Τσαπανίδης 13

Αργοναύτες Βόλου- Αετοί Αθηνών 29-44

Ρεπό Μέγας Αλέξανδρος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σε 13 αγωνιστικές

ΟΜΑΔΑ

Β

ΑΓ.

ΠΟΝΤΟΙ

1. Πτολεμαίος TOTTIS

22

11

858 – 255

2. Κένταυρος

20

11

481 – 385

3. Αετοί Αθηνών

18

11

539 – 424

4. ΠΑΣΚΑ Ελληνικά Πετρέλαια

17

10

514 – 341

5. Μ. Αλέξανδρος

17

11

423 – 392

6. Θεσσαλός     

14

10

353 – 419

7. Αργοναύτες Βόλου

12

10

303 – 600

8. Γ.Ε. Τρικάλων Αστέρας

13

11

307 – 510

9. Ιρις Καβάλα

11

11

167 – 619

Β’ Εθνική κατηγορία
8η αγωνιστική

Μαρούσι-Φαέθων Καρδίτσας 82-9

Δωδεκάνησος-Αετοί Κρήτης 51-25 (22-9) Διαιτητές: Παπαφωτίου-Δουλάκης

Δωδεκάνησος (Ευσταθίου): Χωραφίτης 2, Τσιβγούλης 1, Πατέρας, Στεφάνου, Καλούδης 7 (1), Καρατζιάς 18, Τσιγκόλης 8, Μεταξενίου 2, Μούνδρος, Χατζηδημητρίου 13 (1)


Αετοί Κρήτης (Μαστοράκης):

Κλαράκης 3, Τουλουπάκης 8, Σκορδίλης 14, Μπουχαλάκης, Βάλβης, Μαλεφάκης, Κοκολάκης, Κουσκουντάκης

Ρεπό ο ΠΑΟΚ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σε 8 αγωνιστικές

ΟΜΑΔΑ

Β

ΑΓ.

ΠΟΝΤΟΙ

1. Μαρούσι

14

7

426-133

2. Δωδεκάνησος

10

6

275-167

3. Φαέθων Καρδίτσας 

10

6

165-265

4. Αετοί Κρήτης

9

7

221-313

5. ΠΑΟΚ

6

6

99-308